Oferta

Witamy w firmie d.M.b.

Wyłącznie profesjonalny i sprawdzony asortyment pozwolił nam zgromadzić masę zadowolonych, chętnie wracających do nas kontrahentów.
Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku cieszymy się ich zaufaniem. Szeroki wachlarz proponowanych przez nas produktów umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Dystrybucja naszych produktów pozwala utrzymać czystość oraz zapewnić należytą higienę. Poprzez oferowanie najlepszego asortymentu realizujemy upodobania konsumenta, umożliwiając przy tym poszukiwanie czasami alternatywnych rozwiązań w walce o czystość i higienę.
Dążymy zatem do spełnienia wszelkich oczekiwań naszych klientów.
Szczególną uwagę kierujemy na czas realizacji zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie zostało zrealizowane w możliwie jak najkrótszym terminie. Produkty dostępne w naszej ofercie dostarczane są bezpośrednio do klienta. Ponadto służymy fachową poradą oraz pomagamy w kwestiach związanych z wdrażaniem procedur higienicznych.
Zachęcamy zatem do zapoznania się w naszą ofertą i wyrażamy przy tym nadzieję na owocną współpracę.

d.M.b to gwarancja udanych zakupów!

Oferta d.M.b:

W skrócie

Firma d.M.b istnieje na rynku od 20 lat. W tym czasie zdobyliiśmy zaufanie setek klientów, którzy korzystają z naszych usług. Firma zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną na terenie Jarosławia oraz województwa podkarpackiego.

Zadzwoń do d.M.b:

604 092 325